Знімні протези

Знімні протези
з нейлону медичної чистотиValplast-110®.

На сьогоднішній день в стоматології пропонуються різні види протезування.

Відсутні зуби можна відновити за допомогою різних матеріалів і різними способами, однак досить часто виникають ситуації, коли знімний протез є для людини єдино прийнятним варіантом. Без нього зовсім не обійтися, наприклад, коли немає опори - задніх зубів, або коли людині з тих чи інших причин не показані імплантанти.

Безмономерние протези з Valplast ® високоестетичних, у своїй конструкції не мають металу. Зовсім непомітний-ни в роті, легкі, міцні, супереластичних, негігроскопічні і не викликають алергії.

  • Протези супереластичних і відрізняються підвищеною міцністю, тому не зламаються не тільки в буденному експлуатації, але і в екстремальних обставинах. Ви зможете пропонувати наші протези людям з травмонебезпечними професіями, спортсменам і не турбуватися за них в подальшому.
  • Виготовлення протезів відбувається методом гарячого уприскування, тому вони мають точну посадку і стабільну фіксацію, крім того, протези дуже легкі і не натирають ясна.
  • Нейлон повністю позбавлений залишкового мономеру - і це вихід для пацієнтів, які страждають алергією.
  • Матеріал абсолютно негигроскопичен, тому в ньому не живуть мікроорганізми.
  • «Неагресивний» метод протезування - не вимагає попереднього препарування, а відповідно і наявності металокерамічних конструкцій, в більшості випадків.

Нейлон містить стійкий барвник, який надає нашим протезам прекрасний естетичний вигляд, навіть після тривалої експлуатації.

<<Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт створено компанією ACH.UA