Вкладки

Вкладки, за своєю суттю, є пломбами, але виготовленими не в роті пацієнта, а в лабораторії, після чого лікар за допомогою спеціального клейового складу приклеює їх у попередньо оброблений зуб. Вкладки виготовляються з кераміки або синтетичних матеріалів. У чому ж гідність вкладок? А ось у чому:

  1. Вкладки мають дуже високу міцність. Вкладки виготовляються з високоміцної кераміки.
  2. За два, досить нетривалих сеансу лікування, лікар може вилікувати кілька зубів. У перші відвідини проводиться обробка каріозних порожнин на групі зубів і зняття відбитка, а по друге - фіксація готових вкладок в порожнині рота.
  3. І третє, найважливіше, пломба, навіть найдосконаліша, володіє одним серйозним недоліком - в процесі затвердіння вона дещо зменшується в розмірах (до 2%) тобто відбувається усадка. Це може призвести до мікроотривам пломби від зуба, і, як наслідок, в цьому місці в подальшому може розвинутися карієс. Досвідчений лікар знає, як з цим недоліком боротися, але оскільки процес усадки візуально погано контролюється, завжди є ймовірність помилки. Вкладки ж позбавлені такої вади.

МОСТ З ОПОРОЮ НА ВКЛАДКИ

Міст на вкладках - це цільнокерамічна реставрація, застосовується при відновленні одного відсутнього зуба. Міст з опорою на вкладки складається з двох вкладок і проміжної частини.

Коли сусідні з дефектом зуби мають каріозні порожнини, і ці порожнини прилягають до дефекту, то, видаливши карієс, ми отримуємо добре відпрепаровані ложі для так званої вкладки, на якій і кріпиться штучна коронка, відновлююча видалений зуб. Ось як це виглядає:

<<Назад

 

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт створено компанією ACH.UA