Бюгельні протези

!--===== RuBizModal =====-->

Бюльгельные протезы

Останні кілька років лідируючу позицію (у рейтингу знімних протезів) займає бюгельний протез або просто бюгель. Що вдає із себе бюгельний протез? Бюгельний протез рас-покладається як би по дузі і, на відміну від інших протезів, використовує для опори не тільки ясна, але і власні зуби пацієнта. Це робить бюгель найбільш "щадним» по відношенню до ясен, також вважається, що бюгельний протез може забезпечити передачу жувального навантаження способом, найбільш близьким до фізіологічного. Таким чином бюгельний протез виграти-ву у традиційних пластинкових знімних протезів. Додамо, що бюгель компактний на вигляд, зручний у використанні і довговічний. У стоматології використовуються бюгельні протези на теле-скопическая системі фіксації і бюгель на мікрозамкових кріпленнях (бюгельні протези з кламерами і з замками).

Бюгельні протези з кламерами робляться під зуб і тому добре утримуються на ньому, але, будучи пружними, не псують емаль. Єдиний мінус такого способу - металеві деталі видно при посмішці.

Другий спосіб фіксації в бюгельного протезування, ще більш міцний - за допомогою замків, які кріпляться на опорних зубах у натуральній формі або спеціально виготовлених для них коронках. Найважливіше в замковому кріпленні - що воно не видно зовні, вдало ховаючись всередині бюгельного протеза. Все це забезпечується сучасними технологіями - високоточним литтям і спеціальними матеріалами, і звичайно, навченими фахівцями. Зрозуміло, що вибрати останній варіант хочеться набагато більше, хоча і заплатити за це доведеться відповідно, так як робота з виготовлення замкового бюгельного протеза дуже важка і складна!

Зубные протезы Заказать зубные протезы

Перевагами замкових кріплень є:

  • Більш висока точність у порівнянні з кламерами
  • Більш високі естетичні якості протезів виготовлених з використанням замкових кріплень і більш короткий період звикання пацієнтів до подібних протезів
  • Наявність стандартних взаємозамінних складових частин
  • Тривалий термін служби протезів, виготовлених з використанням замкових кріплень (в середньому він становить 7-10 років).
  • Можливість зміни матриць і повторної активації

Бюльгельные протезы, установка

1 - Металокерамічний мостовідний протез з аттачменами.
2 - Аттачмени (замок)-патриції
3 - Аттачмени (замок)-матриця.
4 - Розмовна зона звільнена. Тому дикція не страждає так як при застосуванні частково-знімних протезів з пластмасовим небо.
5 -металева пластинка з'єднує праву і ліву частини протеза (у частково-знімному протезі вона з пластмаси)
6 - базис протеза, на якому закріплені пластмасові зуби.


Бюльгельные протезы, цена

1 - Металокерамічні коронки які будуть зацементовані.
2 - Дуга яка з'єднує ліву і праву частини протеза, розташовується вона всередині за нижніми зубами.
3 - Патріція.
4 - Матриця.
5 - Кламмер.


Бюльгельные протезы, в Киеве

1 - Знімна частина конструкції.
2 - Незнімна частина.


Вибір на користь бюгельного протеза залежить від багатьох факторів і, як вже було згадувалося, визначальним фактором може стати ціна. Так, пластинчасті протези є найбільш простими і доступними за ціною, далі йдуть класичні бюгельні протези на кламмеров і потім вже високотехнологічні бюгельні протези з аттачменти (замками). 

<< Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт створено компанією ACH.UA