Офісне відбілювання зубів

Як правильно чистити зуби

Офісне (професійне) відбілювання зубів проводиться в стоматологічному кабінеті під контролем лікаря-стоматолога. Контроль над процесом офісного відбілювання дозволяє стомато-ярку продовжити або припинити процедуру.

Офісне відбілювання швидке, триває годину і дозволяє досягти результату після першого ж відвідування. Офісним відбілюванням можна відбілити жовто-коричневі зуби в ясно-білі без пошкоджень емалі зубів.

Суть офісного (професійного) відбілювання полягає в наступному: на передні поверхні зубів наноситься відбілюючий гель (в основному, 35% розчин перекису водню) і до зубів підноситься активуюча вплив (світло, лазер, тепло) для прискорення процесу відбілювання.

Методика офисного отбеливания Офисное (профессиональное) отбеливание зубов

Механізм офісного відбілювання: при нанесенні на зуби відбілюючого гелю під впливом тепла, з пероксиду виділяється атомарний кисень, який проникає в шари емалі та дентину і окисляє пігментацію. Таким чином, зуби вибілюються.

Показання до офісного відбілювання:

  • вікові зміни кольору зубів - пожовтіння
  • пігментації зубів різного походження
  • тетрациклінові зуби легкої та середньої тяжкості
  • жовто-коричневі зуби.

Методика офісного відбілювання

Методика офісного відбілювання проста, абсолютно безболісна, дуже ефективна.

До початку процедури відбілювання стоматолог ізолює м'які тканини порожнини рота. Потім на передню поверхню зубів завдає відбілюючий гель. До зубах підноситься активує лампа для прискорення ефекту відбілювання. Офісне відбілювання триває всього лише годину.

Офисное отбеливание зубов Заказать профессиональное отбеливание зубов

Офисное отбеливание зубов в Киеве

 

 

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт створено компанією ACH.UA